Blog Kulinarny GdzieZjesc.info - Porozmawiajmy o jedzeniu - Gotowanie - Podróże kulinarne

Targi EuroGastro już w marcu!

10347499_10152450657191730_2789491822803717309_nINFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 21 stycznia 2015

Targi EuroGastro już w marcu!

Trwają przygotowania do 19. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Zainteresowanie firm uczestnictwem w targach jest bardzo duże, większość powierzchni wystawienniczej została już sprzedana.

Targi EuroGastro to największe w Polsce wydarzenie dedykowane branży HoReCa. W Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c spotykają się właściciele i zarządzający restauracjami, kawiarniami, barami, klubami, punktami zbiorowego żywienia, firmami cateringowymi, hotelami, pensjonatami, jak również kucharze, szefowie kuchni czy bariści. Targi EuroGastro to okazja do obserwowania najnowszych trendów, a także spotkania i nawiązania kontaktów z producentami i dostawcami produktów oraz rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. Wśród wystawców targów znajdą się m.in. firmy oferujące wyposażenie zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych i barów, producenci i dystrybutorzy napojów i żywności, produktów i półproduktów dla gastronomii, w tym również dla cukiernictwa i piekarnictwa.

Edycja 2015
Nowością 19. edycji Targów EuroGastro będzie promocja dziczyzny oraz wieprzowiny. Po raz pierwszy szef kuchni Artur Świerżewski, który specjalizuje się w daniach kuchni myśliwskiej, zorganizuje konkurs „Smaki dziczyzny”. Tradycyjnie odbędą się pokazy oraz konkursy: „Kulinarny Talent 2015” Roberta Sowy, Festiwal Kuchni Greckiej Teo Vafidisa oraz „Gotuj lokalnie” Marcina Budynka.

Wśród wystawców obecne będą również firmy reprezentujące sektor kawowy oraz dostawcy sprzętów do parzenia kawy. Po raz siódmy odbędzie się Olimpiada Kawy® organizowana we współpracy z firmą Apro Trade/ Akademia Kawy® pod patronatem SCAE.

W programie imprez towarzyszących ujęte będą propozycje spotkań i warsztatów dla osób, które chciałyby zacząć działać w gastronomii oraz tych, które zamierzają podnieść swoje kompetencje w zakresie marketingu i zarządzania.

Patronat Honorowy
19. Targi EuroGastro odbędą się pod Honorowym Patronatem Janusza Piechocińskiego, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Gospodarki.

Informacje praktyczne
Dla przedstawicieli branży, którzy zarejestrują się przez Internet, przewidziana jest 50% zniżka
na bilet wstępu. Formularze rejestracyjne będą dostępne do 23 marca br.

Więcej informacji na www.eurogastro.com.pl
oraz na https://www.facebook.com/TargiEuroGastro?fref=ts

Kontakt PR:
Joanna Kuźma, Lawenda Public Relations,
[email protected], tel. 502 096 072
Agnieszka Kuźma-Filipek, Lawenda Public Relations,
[email protected], tel. 601 99 10 89

Ewa Prochowicz, koordynator działu marketingu, MT Targi Polska,
[email protected], tel. 22 529 39 26
________
MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 8 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel, Dziedzictwo oraz Infrastruktura.

Fotografie zaczerpnięto z profilu Facebook targów Eurogastro.

Powiedz nam co sądzisz o tym artykule: