Blog Kulinarny GdzieZjesc.info - Porozmawiajmy o jedzeniu - Gotowanie - Podróże kulinarne

Lody od Włocha godne polecenia!

2014-04-04 15.24.55Choć lokal znajduje się w centrum Warszawy, widać jeszcze, że pora na lody wkracza bardzo wolno, bo w małej kawiarence jest cicho i pusto. Mowa o Spumoni, czyli Lodach Od Włocha, który znajduje się na ulicy Hożej. I mimo, iż intuicja i puste lady z jednej strony mówią „to może być niesmaczne”, okazuje się, że dla wielu słynne już Lody Od Włocha, zasługują na swoją sławę, bo są niepowtarzalne.

Jeśli znacie z dzieciństwa smak lodów pistacjowych – tu poznacie ich nowe i o dziwo lepsze (!) wcielenie. Wysoka jakość tego deseru szybko zastępuje obawę o to, czy to miejsce w ogóle warto było odwiedzać. Dlatego właśnie trzymamy kciuki, by lato przyniosło jeszcze większy ruch, a Lody Od Włocha wprowadzały coraz to nowe smaki, bo karmel z whisky, orzech i mango są niepowtarzalne i genialne! Może warto raz uwierzyć w to, co piszą sami o sobie?

Chodźmy na lody do Włocha!
To zawołanie zna już kilka pokoleń Warszawiaków. Znana pracownia zmieniała swe miejsca, ale jakość i wyjątkowość lodów pozostała ta sama. Produkujemy je od 1934 roku, kiedy to mój dziadek Giuseppe Cravagna postanowił pokazać Klientom jak powinny smakować lody.

Naszą żelazną zasadą jest: oryginalna receptura.
Opiera się ona na sprawdzonych i niezawodnych przepisach ze starej książki Dziadka. Oznacza to rzeczywiście tylko naturalne produkty, świeże i kandyzowane owoce, śmietanka; mleko, żółtka jaj i źródlana woda – są to stałe składniki codziennej produkcji.

Nasza elastyczność oraz nieprzemysłowa produkcja daje gwarancję niepowtarzalności i pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagające gusty.

Naszymi klientami są m.in. instytucje państwowe, ambasady, hotele, znane warszawskie restauracje i kawiarnie. Mieliśmy przyjemność podawać lody takim osobistością jak Prezydent De Gaulle.

Paleta smaków obejmuje kilkanaście pozycji i zawsze na Państwa indywidualne życzenie może być poszerzona.

Raj dla ciała i ducha!

289339_269748053070704_2100840421_oLody Od Włocha
ul. Hoża 27 A
00-521 Warszawa

Profil Facebook

Cytat zaczerpnięto z profilu FB Lody Od Włocha

1 komentarz

  1. Karolina

    Recenzja na tyle ciekawa, że wypadałoby tam zajrzeć i skonfrontować to z polskimi wyrobami 🙂

    Odpowiedz

Powiedz nam co sądzisz o tym artykule: