Blog Kulinarny GdzieZjesc.info - Porozmawiajmy o jedzeniu - Gotowanie - Podróże kulinarne

Bitwa na noże i widelce 2012

0

Szanowni Państwo,

Trwa głosowanie w Konkursie “Bitwa na noże i widelce o Papryczkę GdzieZjesc.info”!
Więcej informacji o tym jak głosować i zachęcać swoich Gości do promowania Państwa lokalu, znajdą Państwo na stronie www.gdziezjesc.info/wyniki.htm – przygotowaliśmy dla Państwa specjalne materiały, ulotkę, którą mogą Państwo przesłać w mailingu do swoich Klientów oraz umieścić na profilu Facebook. Zachęcamy do sprawdzenia listy lokali, które prowadzą obecnie w głosowaniu na stronie www.gdziezjesc.info/wyniki.htm! Nadal trzymamy kciuki za wszystkich
uczestników! Miłej zabawy!

Jak głosować?

Od 9 stycznia 2012 do 9 lutego 2012, przy każdym lokalu, dodanym do Serwisu www.GdzieZjesc.info, będzie wyświetlać się ikonka Oddaj Głos! Wystarczy na nią kliknąć! Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie na dowolny lokal z całego Serwisu.

Każda osoba podająca adres e-mail oraz miasto, w którym mieszka, przy oddawaniu głosu weźmie udział w losowaniu nagród. Samo podanie adresu e-mail oraz miasta nie jest wymagane do oddania głosu, ale do wzięcia udziału w konkursie. Dodatkowo codziennie na naszym profilu na FaceBooku publikowany będzie codziennie link dla naszych fanów, pozwalający na oddanie dodatkowego głosu.

Jak promować swój lokal podczas trwania konkursu?

Oprócz informacji na stronie www.gdziezjesc.info/wyniki.htm, o konkursie poinformowaliśmy również na naszym profilu Facebook. Zachęcamy do polubienia postu (link) i zachęcania swoich gości do brania udziału w konkursie! Dodatkowo przygotowaliśmy ulotkę, którą mogą Państwo wydrukować i przekazać swoim Gościom, np. wraz z rachunkiem, aby dodatkowo zachęcić ich do oddania głosu na Państwa lokal! Z ulotki tej mogą Państwo również skorzystać przesyłając do swoich Gości mailing z zaproszeniem do głosowania, do czego dodatkowo zachęcamy!

Nagrody dla głosujących!

Dla wszystkich biorących udział w konkursie, którzy podadzą adres e-mail oraz miasto, w którym mieszkają, przy oddawaniu głosu, przygotowaliśmy 5 voucherów do rozlosowania. Vouchery będą kwotowe – wszystkie o wartości 150 zł, do wykorzystania w restauracji w wybranym mieście.

Nagrody dla Restauracji!

Pierwsze trzy miejsca wyróżnione w Konkursie “Bitwa na noże i widelce o Papryczkę GdzieZjesc.info” zostaną nagrodzone specjalnym wyróżnieniem przekazanym wygranym Restauracjom. Grawery potwierdzające wygraną przekażemy możliwie jak najszybciej po zakończeniu konkursu. Dodatkowo lokale te będą mogły publikować w dowolny sposób informację o wygranej w Konkursie oraz przez kolejny rok promować się, jako miejsce, które zdobyło uznanie Gości www.GdzieZjesc.info!

Jak sprawdzać aktualne wyniki?

Na stronie www.gdziezjesc.info/wyniki.htm pojawią się bieżące wyniki głosowania – ilość oddanych głosów oraz pierwsze 10 restauracji prowadzących w danej chwili!

Kiedy ogłosimy ostateczne wyniki?

Głosowanie zamkniemy 9 lutego 2012 roku o północy.

Wyniki zostaną opublikowane po podsumowaniu (z uwzględnieniem sumowania głosów w przypadku lokali posiadających więcej niż 1 Prezentację w Serwisie) na stronie www.GdzieZjesc.info.

Po rozlosowaniu voucherów, osobom, które będą je miały otrzymać prześlemy e-mailem informację, z prośbą o podanie dokładnego adresu do korespondencji, na który będziemy mogli wysłać nagrodę. Pozostałe osoby również poinformujemy o zakończeniu konkursu i publikacji wyników tą drogą.

Zasady konkursu:

Szczegółowe zasady konkursu w regulaminie (pdf).

Powiedz nam co sądzisz o tym artykule: