Blog Kulinarny GdzieZjesc.info - Porozmawiajmy o jedzeniu - Gotowanie - Podróże kulinarne

O autorach

Lubimy smacznie zjeść.
Banalne? Wręcz przeciwnie.

Cenimy smak i jakość jedzenia.
Podróżujemy, kosztujemy, poznajemy smaki cały czas.
I lubimy cieszyć się z tego, co sprawia nam tak wielką radość – właśnie z jedzenia!
Za to mamy dość ciągłej krytyki i niezadowolenia!
Bo to umie prawie każdy z nas. I zbyt często tylko na tym się skupia.
A my nie chcemy być krytykami kulinarnymi.

Nie chcemy stawiać ocen. Chcemy rozmawiać. Chcemy poznawać nowe smaki, słuchać autorytetów kulinarnych i uczyć sie od nich radości z jedzenia.

Od lat prowadzimy Serwis GdzieZjesc.info – spotykamy się i rozmawiamy z Restauratorami, Szefami Kuchni, Miłośnikami Dobrego Jedzenia. I właśnie to doświadczenie sprawiło, że chcemy dzielić się możliwie jak najczęściej tym, co dla nas i wielu osób bardzo ważne – miłością do jedzenia.

Bo dla nas nie sztuką jest krytycznym okiem doszukiwać się błędów, czy wpadek kulinarnych! Nie chcemy tworzyć kolejnej grupy osób, które bacznym okiem jedzą posiłki w restauracjach. My chcemy tam odpoczywać i kosztować nowych smaków. Chcemy rozmawiać z każdym, kto może nas czegoś nauczyć. Uznaliśmy, że to dobry moment na powrót do autorytetów w tematach gastronomicznych, których niemało w całej Polsce. Chcemy czerpać radość z jedzenia i poznawania sztuki kulinarnej.

Właśnie dlatego stworzyliśmy blog.gdziezjesc.info – miejsce pozytywnych informacji o jedzeniu, miejsce, gdzie będziemy mogli napisać o najsmaczniejszych pierogach, jakie jedliśmy ostatnimi czasy, o obsłudze, która zachwyca wiedzą o winach, czy o świetnym serze, który powstaje tylko w jednym miejscu w kraju.

Bo dla nas kulinarna podróż jest pełna zaskakujących miłych przygód. I przede wszystkim tymi chcielibyśmy się z Wami dzielić.

Zapraszam do rozmowy z nami,
Anna Dębska, Redaktor Naczelna blog.gdziezjesc.info